• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт частини конструкції покрівлі (протиаварійне усунення наслідків стихії) відділення пологового будинку КНП «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня» Ярмолинецької селищної ради по вул.Шевченка,41 в смт. Ярмолинці Хмельницької області

Оголошено тендер

554 379.60 UAH
Номер: 276f780eb137487fa69a381a326790a9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-005801-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "Ярмолинецька багатопрофільна лікарня" Ярмолинецької селищної ради
Замовник: КНП "Ярмолинецька багатопрофільна лікарня" Ярмолинецької селищної ради
Очікувана вартість: 554 379.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт частини конструкції покрівлі (протиаварійне усунення наслідків стихії) відділення пологового будинку КНП «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня» Ярмолинецької селищної ради по вул.Шевченка,41 в смт. Ярмолинці Хмельницької області
Примітки: Річний план закупівель затверджений рішенням Уповноваженої особи № 178 від 26.06.2026 року. Вид предмета закупівлі – послуги.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.06.2026 11:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяЯрмолинецька
Сума554 379.60 UAH