-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Тотальні ендопротези кульшового та колінного суглобів
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-005549-a
Завершена
7 762 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
2cd66361328a425f8d5f2e65003233f6
Внутрішній номер закупівлі:
29663150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-005549-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 762 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 12:33 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 12:33 - 06.07.2026 01:00
Аукціон:
з 07.07.2026 12:47
Період кваліфікації:
06.07.2026 01:00 - 07.07.2026 11:30
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 762 750.00 Тотальні ендопротези кульшового та колінного суглобів