-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тотальні ендопротези кульшового та колінного суглобів
Оголошено тендер
7 762 750.00
UAH
Номер:
62523a31550b49cfa63f778663f64f68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-006697-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 762 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тотальні ендопротези кульшового та колінного суглобів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Дата опублікування:
26.06.2026 12:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тотальні ендопротези кульшового та колінного суглобів
Кількість
70 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписНадання платної послуги з тотального ендопротезування кульшового та колінного суглобів ендопротезом з покращеними технічними характеристиками
Сума7 762 750.00 UAH