-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт кабінету біології (№179), кабінету біологічної лабораторії (№180) Вараського ліцею №3 Вараської міської ради за адресою: 34402, Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, будинок 8
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-004693-a
Завершена
550 737.60
UAH з ПДВ
Номер:
402d60b0d80047a694d2d7c8dc276f1f
Внутрішній номер закупівлі:
29662295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-004693-a
Замовник:
Вараський ліцей №3 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33351471
-
Адреса:
34402, Україна, Рівненська область, місто Вараш, Перемоги мікрорайон, будинок 8, Вараський район місто Вараш, Рівненська область, 34402, Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Котлярчук Юлія Миколаївна +380962075830 zakupivli.litsei3@gmail.com http://litsei3.varashosvita.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
550 737.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 12:01 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 12:01 - 06.07.2026 08:00
Аукціон:
з 07.07.2026 13:03
Період кваліфікації:
06.07.2026 08:00 - 06.07.2026 10:18
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 737.60 Поточний ремонт кабінету біології (№179), кабінету біологічної лабораторії (№180) Вараського ліцею №3 Вараської міської ради за адресою: 34402, Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, будинок 8