• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт кабінету біології (№179), кабінету біологічної лабораторії (№180) Вараського ліцею №3 Вараської міської ради за адресою: 34402, Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, будинок 8

Оголошено тендер

550 737.60 UAH
Номер: 025a0241c65146c581051d89cd7db19f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-004582-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вараський ліцей №3 Вараської міської ради
Замовник: Вараський ліцей №3 Вараської міської ради
Очікувана вартість: 550 737.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт кабінету біології (№179), кабінету біологічної лабораторії (№180) Вараського ліцею №3 Вараської міської ради за адресою: 34402, Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, будинок 8
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 26.06.2026 11:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт кабінету біології (№179), кабінету біологічної лабораторії (№180) Вараського ліцею №3 Вараської міської ради за адресою: 34402, Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, будинок 8
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВараш
Сума550 737.60 UAH