-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-004568-a
Завершена
795 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
6148f08665034e3fa9418f9dd6f6e99f
Внутрішній номер закупівлі:
29662168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-004568-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Юзва +380487056332 7099419@gmail.com https://teplo.od.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
795 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 11:48 - 02.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 11:48 - 05.07.2026 00:00
Аукціон:
06.07.2026 11:53 - 06.07.2026 12:28
Період кваліфікації:
06.07.2026 12:28 - 13.07.2026 09:20
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴795 333.33 Електроди