• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електроди

Оголошено тендер

954 400.00 UAH
Номер: fe2bda1e585c4bbb968b0cc12cc41445
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-005554-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
Замовник: Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
Очікувана вартість: 954 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електроди
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 26.06.2026 11:45

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електроди АНО-4 (3,0 мм)
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 5 тонна
Період постачання (не задано)
Електроди АНО-4 (4,0 мм)
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 4 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума954 400.00 UAH