• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кам'яне вугілля, марки ДГ 13- 100

Торги не відбулися

1 656 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b00350ffecd243ce9b1170244e4dce8f
Внутрішній номер закупівлі: 29661800
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-004196-a   
Замовник: Державна установа " Табір для тримання військовополонених "Захід 2 "
Контактна особа: Тетяна Панькевич +380971828489 mogpod114@ukr.net http://vk-114.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 656 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 11:35 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 11:35 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: з 07.07.2026 14:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 656 000.00 кам'яне вугілля марки ДГ 13-100