• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кам'яне вугілля, марки ДГ 13- 100

Оголошено тендер

1 656 000.00 UAH
Номер: 46a34b8d7a68498d91bcf5238cea5404
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-004880-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа " Табір для тримання військовополонених "Захід 2 "
Замовник: Державна установа " Табір для тримання військовополонених "Захід 2 "
Очікувана вартість: 1 656 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кам'яне вугілля, марки ДГ 13- 100
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 26.06.2026 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кам'яне вугілля, марки ДГ 13- 100
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 184 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума1 656 000.00 UAH