• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

«Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

Торги не відбулися

2 206 566.40 UAH з ПДВ
Номер: f27ab57191804a6f85d66396e85b89b7
Внутрішній номер закупівлі: 29661703
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-004103-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ширкіна Інна Вікторівна 0989768143 biblioteka_vzr@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 206 566.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 11:31 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 11:31 - 11.07.2026 00:00
Аукціон: з 13.07.2026 13:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 206 566.40 «Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»