• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»

Оголошено тендер

2 206 566.40 UAH
Номер: 78c69fb0a72541d1be13fa3b088d80b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-004216-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 206 566.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 26.06.2026 11:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума2 206 566.40 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-131025-170ABEB9
Назва проєкту: Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м.Кривий Ріг Дніпропетровська область
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-131025-170ABEB9