• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі та комплектуючі для друкуючих пристроїв апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

Завершена

808 908.59 UAH без ПДВ
Номер: e6bbe09ee4f04696a9541d96d8b4f8e7
Внутрішній номер закупівлі: 29661086
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-003483-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Юліана МАЦЮК 380459658620 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 808 908.59 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 11:12 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 11:12 - 13.07.2026 09:00
Аукціон: з 14.07.2026 13:00
Період кваліфікації: 13.07.2026 09:00 - 21.07.2026 13:53
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴808 908.59 ДК 021:2015 код 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картриджі та комплектуючі для друкуючих пристроїв апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")