-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо (напівбрикети тоhф’яні)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-003449-a
Торги не відбулися
490 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e062c2db11874a8e9ac96a065ac3b8da
Внутрішній номер закупівлі:
29661046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-003449-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладковська Тетяна Вячеславівна 380965534755 radiviliv.cpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 11:16 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 11:16 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
з 09.07.2026 15:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴490 000.00 Тверде паливо (напівбрикети торф’яні)