• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Візок гідравлічний (рокла) 2,5т

Торги не відбулися

47 600.00 UAH з ПДВ
Номер: b311c1eef3de4c58bfc5b52873bdd186
Внутрішній номер закупівлі: 29659679
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-002095-a   
Замовник: Військова частина 1471
Контактна особа: Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 47 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 10:20 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 10:20 - 04.07.2026 08:00
Аукціон: з 06.07.2026 14:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴47 600.00 Візок гідравлічний (рокла) 2,5 т