-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візок гідравлічний (рокла) 2,5т
Оголошено тендер
47 600.00
UAH
Номер:
29c139b5844240e99fd5f583c15ebd03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-001642-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
47 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Візок гідравлічний (рокла) 2,5т
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.06.2026 09:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума0.00 UAH