-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщення
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-001462-a
Торги не відбулися
1 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a02de40d52a45f3bdb7c04b17c797d0
Внутрішній номер закупівлі:
29659064
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-001462-a
Замовник:
Виконавчий комітет Охтирської міської ради Охтирського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058002
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, місто Охтирка, вул. Незалежності, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Комісар Юрій Анатолійович +380994115533 buh.omvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 09:56 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 09:56 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 14:08
Період кваліфікації:
06.07.2026 00:00 - 03.08.2026 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Послуги з поточного ремонту приміщення (за адресою: Сумська обл., м.Охтирка, вул. Батюка, 24)