-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт та заміна сценічного освітлення Будинку культури "Конча-Заспа" на вул. Конча-Заспинській, 10 в Голосіївському районі міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-000565-a
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e36cbecd3d1d4178a55ea2049e8acd30
Внутрішній номер закупівлі:
29658166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-000565-a
Замовник:
Управління культури Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37413541
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, проспект Голосіївський, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нагорна Людмила Миколаївна +380442599260 kulturatendergrda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 09:08 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 09:08 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 14:30
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 07.07.2026 15:11
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 Поточний ремонт та заміна сценічного освітлення Будинку культури "Конча-Заспа" на вул. Конча-Заспинській, 10 в Голосіївському районі міста Києва