-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт та заміна сценічного освітлення Будинку культури "Конча-Заспа" на вул. Конча-Заспинській, 10 в Голосіївському районі міста Києва
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
5f4578e69a9e4bdc9c9f7f8f66280d34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-18-010146-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління культури Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37413541
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, проспект Голосіївський, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління культури Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37413541
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, Київ, проспект Голосіївський, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт та заміна сценічного освітлення Будинку культури "Конча-Заспа" на вул. Конча-Заспинській, 10 в Голосіївському районі міста Києва
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.06.2026 14:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт та заміна сценічного освітлення Будинку культури "Конча-Заспа" на вул. Конча-Заспинській, 10 в Голосіївському районі міста Києва
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 21.08.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума700 000.00 UAH