-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реагенти для скринінгу донорської крові
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-000387-a
Завершена
860 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dd8c7b40b9c140de83fc85cbeb166963
Внутрішній номер закупівлі:
29657984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-000387-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000079
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Радчук +380969720575 radcukmaria253@gmail.com http://rospk.communal.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
860 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 08:50 - 02.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 08:50 - 05.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:46
Період кваліфікації:
05.07.2026 00:00 - 06.07.2026 09:31
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴860 000.00 Реагенти для скринінгу донорської крові