• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реагенти для скринінгу донорської крові

Оголошено тендер

860 000.00 UAH
Номер: 6ac689a53ac14d1ea26d6a54f58a79eb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-000115-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 860 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реагенти для скринінгу донорської крові
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 26.06.2026 07:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2300000 - Міністерство охорони здоров'я України
Сума860 000.00 UAH