-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Максима Залізняка на ділянці від будинку №2 до вулиці Комунальна у мкр. Велика Корениха Заводського району міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-011301-a
Площа, що підлягає поточному ремонту дорожнього покриття складає 516 м2
Завершена
1 128 337.50
UAH без ПДВ
Номер:
f8ee45f4ecc14aaa8651b700fbc4fe04
Внутрішній номер закупівлі:
29655167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-011301-a
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 128 337.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 16:15 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 16:15 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:37
Період кваліфікації:
06.07.2026 00:00 - 08.07.2026 11:28
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 128 337.50 Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Максима Залізняка на ділянці від будинку №2 до вулиці Комунальна у мкр. Велика Корениха Заводського району міста Миколаєва