-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Максима Залізняка на ділянці від будинку №2 до вулиці Комунальна у мкр. Велика Корениха Заводського району міста Миколаєва
Оголошено тендер
1 354 005.00
UAH
Номер:
78014c1fde994c65bedbd23e84254c1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-013408-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 354 005.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Максима Залізняка на ділянці від будинку №2 до вулиці Комунальна у мкр. Велика Корениха Заводського району міста Миколаєва
Примітки:
Площа, що підлягає поточному ремонту дорожнього покриття складає 516 м2
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.06.2026 16:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Максима Залізняка на ділянці від будинку №2 до вулиці Комунальна у мкр. Велика Корениха Заводського району міста Миколаєва
Кількість
516 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума1 354 005.00 UAH