• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Індивідуальне обмундирування (Протигази)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-06-24-015886-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.

Торги не відбулися

634 224.00 UAH без ПДВ
Номер: 79eac2903b974a8293bbf0c674615a81
Внутрішній номер закупівлі: 29654762
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-010893-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Мороз Юрій Володимирович 380342784302 MOROZ-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 634 224.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 16:00 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 16:00 - 03.07.2026 12:00
Аукціон: з 13.07.2026 11:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴634 224.00 Індивідуальне обмундирування (Протигази)