• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шпилька

Завершена

49 780.00 UAH без ПДВ
Номер: 096e397e9abf47aca81364f9b806b90b
Внутрішній номер закупівлі: 29654433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-010568-a   
Замовник: ТОВ Сумитеплоенерго
Контактна особа: Данілова Лариса Леонідівна +380542786986 danilova.work.energo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 49 780.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 15:51 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 15:51 - 03.07.2026 00:00
Аукціон: з 03.07.2026 15:22
Період кваліфікації: 03.07.2026 00:00 - 06.07.2026 13:43
Період завантаження договору: 12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 780.00 Шпилька