• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шпилька

Оголошено тендер

59 736.00 UAH
Номер: dca83a8c31d543cbaa9519e614fc38bb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-25-012407-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВ Сумитеплоенерго
Замовник: ТОВ Сумитеплоенерго
Очікувана вартість: 59 736.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шпилька
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 25.06.2026 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума59 736.00 UAH