-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК :021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні Аланінамінотрансфераза (ALT) ферментний спектрофотометричний аналіз; АСТ; C-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК (С-reactive protein); Загальна залізозв’язуюча здатність; БІЛІРУБІН ПРЯМИЙ ДПД; КРЕАТИНІН 2 х 150 мл; ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН HbA1с; Аланінамінотрансфераза-кін.СпЛ (АЛТ-кін.СпЛ); Аспартатамінотрансфераза-кін.СпЛ (АСТ-кін СпЛ); Білкові фракції - набір для визначення співвідношення білкових фракцій сироватки крові людини (REF НР006.01) (600 мл/ 20 макс. визнач.); Глюкоза СпЛ; Креатинін СпЛ 400 визн; Магній СпЛ; Сечовина-кін.СпЛ; Сечова кислота СпЛ; Тимолова проба СпЛ; Сіроглікоїди - набір для визначення сіроглікоїдів (сіромукоїдів) у сироватці крові турбідиметричним методом (REF НР019.01) (140 мл/200 макс.визнач.); ПЧ тест; Тромбо-тест; Фібриноген-тест; РФМК-тест флаконний варіант; СРБ - латекс-тест; РФ - латекс-тест; Моноклональний реагент анти-A для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-B для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-AB для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-D Супер для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-D Мікс для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-Kell Супер для визначення груп крові людини за системою Kell; Гемоглобін СпЛ; Тест смужки Глюкофан; Тест смужки на Декафан Лаура; Тест смужки Кетофан. або еквівалент; Забарвлення азур-еозин за Романеовським 1л; Забарвлювач за Май-Грюнвальдом; Олія імерсійне; Тест на приховану кров у зразках фекалій (FOB якісний); Тест на визначення прокальцитоніну кількісно; . EasyLyte PLUS Solution Pack (800 ml) Блок розчинів для EasyLyte PLUS 800 mL (мл); EasyBloodGas Reagent Module Реагентний модуль EasyBloodGas; EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas, EasyElectrolytes Daily Rinse/Cleaning Solution Kit Набір розчинів для щоденної промивки/очистки EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas,EasyElectrolytes;
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-010166-a
Завершена
354 495.77
UAH з ПДВ
Номер:
0e08b1f1c0ac41389cf3d86a48c3beee
Внутрішній номер закупівлі:
29654039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-010166-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №5 "ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498789
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Сорочинська, буд. 28 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Іванова +0612249421 omts5b@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
354 495.77 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 15:35 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 15:35 - 03.07.2026 11:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:04
Період кваліфікації:
03.07.2026 11:00 - 03.07.2026 13:08
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴354 495.77 ДК :021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні Аланінамінотрансфераза (ALT) ферментний спектрофотометричний аналіз; АСТ; C-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК (С-reactive protein); Загальна залізозв’язуюча здатність; БІЛІРУБІН ПРЯМИЙ ДПД; КРЕАТИНІН 2 х 150 мл; ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН HbA1с; Аланінамінотрансфераза-кін.СпЛ (АЛТ-кін.СпЛ); Аспартатамінотрансфераза-кін.СпЛ (АСТ-кін СпЛ); Білкові фракції - набір для визначення співвідношення білкових фракцій сироватки крові людини (REF НР006.01) (600 мл/ 20 макс. визнач.); Глюкоза СпЛ; Креатинін СпЛ 400 визн; Магній СпЛ; Сечовина-кін.СпЛ; Сечова кислота СпЛ; Тимолова проба СпЛ; Сіроглікоїди - набір для визначення сіроглікоїдів (сіромукоїдів) у сироватці крові турбідиметричним методом (REF НР019.01) (140 мл/200 макс.визнач.); ПЧ тест; Тромбо-тест; Фібриноген-тест; РФМК-тест флаконний варіант; СРБ - латекс-тест; РФ - латекс-тест; Моноклональний реагент анти-A для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-B для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-AB для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-D Супер для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-D Мікс для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-Kell Супер для визначення груп крові людини за системою Kell; Гемоглобін СпЛ; Тест смужки Глюкофан; Тест смужки на Декафан Лаура; Тест смужки Кетофан. або еквівалент; Забарвлення азур-еозин за Романеовським 1л; Забарвлювач за Май-Грюнвальдом; Олія імерсійне; Тест на приховану кров у зразках фекалій (FOB якісний); Тест на визначення прокальцитоніну кількісно; . EasyLyte PLUS Solution Pack (800 ml) Блок розчинів для EasyLyte PLUS 800 mL (мл); EasyBloodGas Reagent Module Реагентний модуль EasyBloodGas; EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas, EasyElectrolytes Daily Rinse/Cleaning Solution Kit Набір розчинів для щоденної промивки/очистки EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas,EasyElectrolytes;