-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК :021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні Аланінамінотрансфераза (ALT) ферментний спектрофотометричний аналіз; АСТ; C-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК (С-reactive protein); Загальна залізозв’язуюча здатність; БІЛІРУБІН ПРЯМИЙ ДПД; КРЕАТИНІН 2 х 150 мл; ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН HbA1с; Аланінамінотрансфераза-кін.СпЛ (АЛТ-кін.СпЛ); Аспартатамінотрансфераза-кін.СпЛ (АСТ-кін СпЛ); Білкові фракції - набір для визначення співвідношення білкових фракцій сироватки крові людини (REF НР006.01) (600 мл/ 20 макс. визнач.); Глюкоза СпЛ; Креатинін СпЛ 400 визн; Магній СпЛ; Сечовина-кін.СпЛ; Сечова кислота СпЛ; Тимолова проба СпЛ; Сіроглікоїди - набір для визначення сіроглікоїдів (сіромукоїдів) у сироватці крові турбідиметричним методом (REF НР019.01) (140 мл/200 макс.визнач.); ПЧ тест; Тромбо-тест; Фібриноген-тест; РФМК-тест флаконний варіант; СРБ - латекс-тест; РФ - латекс-тест; Моноклональний реагент анти-A для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-B для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-AB для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-D Супер для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-D Мікс для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-Kell Супер для визначення груп крові людини за системою Kell; Гемоглобін СпЛ; Тест смужки Глюкофан; Тест смужки на Декафан Лаура; Тест смужки Кетофан. або еквівалент; Забарвлення азур-еозин за Романеовським 1л; Забарвлювач за Май-Грюнвальдом; Олія імерсійне; Тест на приховану кров у зразках фекалій (FOB якісний); Тест на визначення прокальцитоніну кількісно; . EasyLyte PLUS Solution Pack (800 ml) Блок розчинів для EasyLyte PLUS 800 mL (мл); EasyBloodGas Reagent Module Реагентний модуль EasyBloodGas; EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas, EasyElectrolytes Daily Rinse/Cleaning Solution Kit Набір розчинів для щоденної промивки/очистки EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas,EasyElectrolytes;
Оголошено тендер
354 495.77
UAH
Номер:
dba5da2b3726489ca35f0b0c5fbf5c60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-009782-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №5 "ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498789
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Сорочинська, буд. 28 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №5 "ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498789
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Сорочинська, буд. 28 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
354 495.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК :021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Аланінамінотрансфераза (ALT) ферментний спектрофотометричний аналіз; АСТ; C-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК (С-reactive protein); Загальна залізозв’язуюча здатність; БІЛІРУБІН ПРЯМИЙ ДПД; КРЕАТИНІН 2 х 150 мл; ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН HbA1с; Аланінамінотрансфераза-кін.СпЛ (АЛТ-кін.СпЛ); Аспартатамінотрансфераза-кін.СпЛ (АСТ-кін СпЛ); Білкові фракції - набір для визначення співвідношення білкових фракцій сироватки крові людини (REF НР006.01) (600 мл/ 20 макс. визнач.); Глюкоза СпЛ; Креатинін СпЛ 400 визн; Магній СпЛ; Сечовина-кін.СпЛ; Сечова кислота СпЛ; Тимолова проба СпЛ; Сіроглікоїди - набір для визначення сіроглікоїдів (сіромукоїдів) у сироватці крові турбідиметричним методом (REF НР019.01) (140 мл/200 макс.визнач.); ПЧ тест; Тромбо-тест; Фібриноген-тест; РФМК-тест флаконний варіант; СРБ - латекс-тест; РФ - латекс-тест; Моноклональний реагент анти-A для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-B для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-AB для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-D Супер для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-D Мікс для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл); Моноклональний реагент анти-Kell Супер для визначення груп крові людини за системою Kell; Гемоглобін СпЛ; Тест смужки Глюкофан; Тест смужки на Декафан Лаура; Тест смужки Кетофан. або еквівалент; Забарвлення азур-еозин за Романеовським 1л; Забарвлювач за Май-Грюнвальдом; Олія імерсійне; Тест на приховану кров у зразках фекалій (FOB якісний); Тест на визначення прокальцитоніну кількісно; . EasyLyte PLUS Solution Pack (800 ml) Блок розчинів для EasyLyte PLUS 800 mL (мл); EasyBloodGas Reagent Module Реагентний модуль EasyBloodGas; EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas, EasyElectrolytes Daily Rinse/Cleaning Solution Kit Набір розчинів для щоденної промивки/очистки EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas,EasyElectrolytes;
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
25.06.2026 14:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
EasyLyte PLUS Solution Pack (800 ml) Блок розчинів для EasyLyte PLUS 800 mL (мл)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
EasyBloodGas Reagent Module Реагентний модуль EasyBloodGas
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas, EasyElectrolytes Daily Rinse/Cleaning Solution Kit Набір розчинів для щоденної промивки/очистки EasyLyte, EasyStat, EasyBlodGas,EasyElectrolytes
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Аланінамінотрансфераза (ALT) ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
АСПАРТАТАМІНОТРАНСФЕРАЗА
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
C-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК (С-reactive protein)
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Загальна залізозв’язуюча здатність
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
БІЛІРУБІН ПРЯМИЙ
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
КРЕАТИНІН 2 х 150 мл
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН HbA1с
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Аланінамінотрансфераза-кін.СпЛ (АЛТ-кін.СпЛ)
Кількість
3 набір
Період постачання
(не задано)
Аспартатамінотрансфераза-кін.СпЛ (АСТ-кін СпЛ)
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Білкові фракції - набір для визначення співвідношення білкових фракцій сироватки крові людини (REF НР006.01) (600 мл/ 20 макс. визнач.)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Глюкоза СпЛ
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Креатинін СпЛ 400 визн
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Магній СпЛ
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Сечовина-кін.СпЛ
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Сечова кислота СпЛ
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Тимолова проба СпЛ
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Сіроглікоїди - набір для визначення сіроглікоїдів (сіромукоїдів) у сироватці крові турбідиметричним методом (REF НР019.01) (140 мл/200 макс.визнач.)
Кількість
3 набір
Період постачання
(не задано)
ПЧ тест
Кількість
10 набір
Період постачання
(не задано)
Тромбо-тест
Кількість
10 набір
Період постачання
(не задано)
Фібриноген-тест
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
РФМК-тест флаконний варіант
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
СРБ - латекс-тест
Кількість
3 набір
Період постачання
(не задано)
РФ - латекс-тест
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Моноклональний реагент анти-A для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл)
Кількість
10 флакон
Період постачання
(не задано)
Моноклональний реагент анти-B для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл)
Кількість
10 флакон
Період постачання
(не задано)
Моноклональний реагент анти-AB для визначення груп крові людини за системою АВ0 (1х10 мл)
Кількість
2 флакон
Період постачання
(не задано)
Моноклональний реагент анти-D Супер для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл)
Кількість
10 флакон
Період постачання
(не задано)
Моноклональний реагент анти-D Мікс для визначення груп крові людини за системою Rhesus (1х10 мл)
Кількість
3 флакон
Період постачання
(не задано)
Моноклональний реагент анти-Kell Супер для визначення груп крові людини за системою Kell
Кількість
2 флакон
Період постачання
(не задано)
Гемоглобін СпЛ
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Тест смужки Глюкофан .
Кількість
20 паковання
Період постачання
(не задано)
Тест смужки на Декафан Лаура
Кількість
6 паковання
Період постачання
(не задано)
Тест смужки Кетофан. або еквівалент
Кількість
10 паковання
Період постачання
(не задано)
Забарвлення азур-еозин за Романеовським 1л
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Забарвлювач за Май-Грюнвальдом
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Олія імерсійне
Кількість
2 флакон
Період постачання
(не задано)
Тест на приховану кров у зразках фекалій (FOB якісний)
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Тест на визначення прокальцитоніну кількісно
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНСЗУ
Сума354 495.77 UAH