-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Видатки з благоустрою населених пунктів : послуги з поточного ремонту майданчику поховань військовослужбовців ЗСУ на центральному кладовищі в м. П’ятихатки Кам’янського району Дніпропетровської області шляхом укладання тротуарної плитки та встановлення поребриків код за ДК 021:2015 45233253-7 - Влаштування тротуарного покриття.
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-009320-a
Закупівля здійснюється на очікувану вартість.
Торги відмінено
941 305.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e45ff411da049f4a63b1703bd382620
Внутрішній номер закупівлі:
29653180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-009320-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО П'ЯТИХАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОМУНАЛЬНИЙ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39654508
-
Адреса:
52100, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, місто П'ятихатки, вул. Європейська, будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Череп'яний +380505111974 komservice2018@gmail.com https://kp-komservis.info-gkh.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
941 305.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 15:07 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 15:07 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 15:59
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1df7cf8c09be4b249bf08af0762b7113
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час публікації закупівлі зазначено не вірні кількісні показники та допущено помилку в назві закупівлі.
Період оскарження:
26.06.2026 15:07 - 07.07.2026 00:00
Дата опублікування:
26.06.2026 15:07
Дата виконання:
07.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴941 305.00 Видатки з благоустрою населених пунктів : послуги з поточного ремонту майданчику поховань військовослужбовців ЗСУ на центральному кладовищі в м. П’ятихатки Кам’янського району Дніпропетровської області шляхом укладання тротуарної плитки та встановлення поребриків код за ДК 021:2015 45233253-7 - Влаштування тротуарного покриття.