-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Видатки з благоустрою населених пунктів : послуги з поточного ремонту майданчику поховань військовослужбовців ЗСУ на центральному кладовищі в м. П’ятихатки Кам’янського району Дніпропетровської області шляхом укладання тротуарної плитки та встановлення поребриків код за ДК 021:2015 45233253-7 - Влаштування тротуарного покриття.
Оголошено тендер
941 305.00
UAH
Номер:
c562d2d71dd24779b22a00b7bb3ed9d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-010646-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО П'ЯТИХАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОМУНАЛЬНИЙ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39654508
-
Адреса:
52100, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, місто П'ятихатки, вул. Європейська, будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО П'ЯТИХАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОМУНАЛЬНИЙ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39654508
-
Адреса:
52100, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, місто П'ятихатки, вул. Європейська, будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
941 305.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Видатки з благоустрою населених пунктів : послуги з поточного ремонту майданчику поховань військовослужбовців ЗСУ на центральному кладовищі в м. П’ятихатки Кам’янського району Дніпропетровської області шляхом укладання тротуарної плитки та встановлення поребриків код за ДК 021:2015 45233253-7 - Влаштування тротуарного покриття.
Примітки:
Закупівля здійснюється на очікувану вартість
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45233253-7 Влаштування тротуарного покриття
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.06.2026 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяП’ятихатки
Сума941 305.00 UAH