-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення незалежної експертизи (випробувань) в ході здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд на 2026 рік. Послуги з дослідження нехарчової продукції (Взуття) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги).
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-009176-a
Торги відмінено
75 950.00
UAH з ПДВ
Номер:
7316d1514cdd406d82cab4ed55db7a7e
Внутрішній номер закупівлі:
29653040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-009176-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40310334
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Грушевського Михайла, 180
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Степанова +38046237142 post@dpsscn.gov.ua http://dpsscn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
75 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 15:02 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 15:02 - 08.07.2026 14:58
Аукціон:
з 09.07.2026 12:15
Період кваліфікації:
з 08.07.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c3065df8d6ef40ecb00954cda5223376
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Згідно з підпунктом 1 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг. На підставі службової записки начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Олександра ЗЕНОВА у замовника наразі відсутня потреба в даній Закупівлі у зв’язку необхідністю внесення змін в технічні характеристики предмета Закупівлі.
Період оскарження:
14.07.2026 15:56 - 25.07.2026 00:00
Дата опублікування:
14.07.2026 15:56
Дата виконання:
25.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴75 950.00 Проведення незалежної експертизи (випробувань) в ході здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд на 2026 рік. Послуги з дослідження нехарчової продукції (Взуття) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги).