-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення незалежної експертизи (випробувань) в ході здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд на 2026 рік. Послуги з дослідження нехарчової продукції (Взуття) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги).
Оголошено тендер
75 950.00
UAH
Номер:
5d465aedf4f747da86eebb87b91c694b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-010876-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40310334
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Грушевського Михайла, 180
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40310334
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Грушевського Михайла, 180
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
75 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення незалежної експертизи (випробувань) в ході здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд на 2026 рік. Послуги з дослідження нехарчової продукції (Взуття) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.06.2026 14:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412040 - Проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду)
Сума75 950.00 UAH