-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-24-000345-b
Завершена
2 655 997.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 7 967.99 UAH
мін. крок: 0.3% або 7 967.99 UAH
Номер:
2ed0733285c647f3ae11b88aef63c112
Внутрішній номер закупівлі:
2965261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-24-000345-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, буд. 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 655 997.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 967.99 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
75 000.00 UAH
Період уточнення:
24.12.2018 15:30 - 30.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2018 15:30 - 09.01.2019 00:00
Аукціон:
10.01.2019 12:16 - 10.01.2019 12:37
Період кваліфікації:
10.01.2019 12:37 - 17.01.2019 13:58
Період завантаження договору:
10.01.2019 12:37 - 30.01.2019 12:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
185000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 10.01.2019 12:37 - 28.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 10.01.2019 12:37 - 28.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 331 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 331 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2019 13:58
Документи
12
Скарги
0
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380673259326 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Початкова пропозиція
2 655 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 332 465.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9af85395e8be49c2ac914360e53d2521
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-24-000345-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, вул. Гоголя, 137
Номер договору:
№ С/232-19
Сума договору:
2 331 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 942 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.02.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
05.02.2019 10:00
Статус:
Виконаний