-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
2 331 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9af85395e8be49c2ac914360e53d2521
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-24-000345-b-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Контактна особа:
Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, буд. 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, вул. Гоголя, 137
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ С/232-19
Дата підписання:
05.02.2019 10:00
Період дії договору:
05.02.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору:
2 331 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 388 500.00 UAH)
Оплачено:
2 331 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 388 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
185000 метри кубічні
Період постачання
до 31.03.2020
Внесені зміни
- Зміна №1 № С/232-19/ДУ № 1
- Зміна №2 № С/232-19/ДК № 2
- Зміна №3 № С/232-19/ДУ № 3
- Зміна №4 № С/232-19/ДУ № 4
- Зміна №5 Додаткова угода №5
- Зміна №6 Додаткова угода №5
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7a9aed02b13141dc9339c1a7fe533725
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
№ С/232-19/ДУ № 1
Дата внесення змін до договору:
08.02.2019 11:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
ce2b7476b2394e32a65d8f1b0d1eed22
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Приведенення договору у відповідність до змін законодавства з врахуванням добового балансування
Номер додаткової угоди:
№ С/232-19/ДК № 2
Дата внесення змін до договору:
15.07.2019 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
5886732874a4456d826befc1d7dd4bdd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни з врахуванням плати за потужність
Номер додаткової угоди:
№ С/232-19/ДУ № 3
Дата внесення змін до договору:
15.07.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
71f9b1462c344279a41fa14e025517e1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів Постачальника
Номер додаткової угоди:
№ С/232-19/ДУ № 4
Дата внесення змін до договору:
07.11.2019 12:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
ae6995b8b7844f3c8aa07957c037ed65
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
Загальна вартість додаткової угоди складає 294361,24 грн.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №5
Дата внесення змін до договору:
31.12.2019 08:53
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
054572112e07492cbc480b6cae292059
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
Помилково оприлюднена не вірна попередня угода
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №5
Дата внесення змін до договору:
31.12.2019 10:00
Статус:
Опубліковано