-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура за ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-007890-a
Завершена
23 483.95
UAH з ПДВ
Номер:
d858a54993214947820e20f68dc1d9a8
Внутрішній номер закупівлі:
29651759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-007890-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Булгаков +380674042832 bulgakov0007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 483.95 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 14:21 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 14:21 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
03.07.2026 13:21 - 03.07.2026 13:44
Період кваліфікації:
03.07.2026 13:44 - 08.07.2026 15:41
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 483.95 Електрична апаратура