-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура за ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено тендер
23 483.95
UAH
Номер:
ec73554cbb7c4fddbe205efa830ac418
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-008836-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
23 483.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична апаратура за ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.06.2026 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума23 483.95 UAH