-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-005762-a
Торги не відбулися
676 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
25263fb47fd345b997ffd5e018046a66
Внутрішній номер закупівлі:
29649632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-005762-a
Замовник:
Комунальний заклад "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271109
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Аксенина Василя, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ілля Міліхін +380669603186 chonrc01@ukr.net http://cvnrc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
676 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 12:35 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 12:35 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 13:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴676 000.00 Паливна деревина