-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливна деревина
Оголошено тендер
676 000.00
UAH
Номер:
369400b5f3ff48749810a7ac1f633721
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-006371-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271109
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Аксенина Василя, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271109
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Аксенина Василя, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
676 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливна деревина
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
25.06.2026 12:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливна деревина(дрова) тверді породи
Кількість
150 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Паливна деревина(дрова) м’які породи
Кількість
122 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1025 - Надання загальної середньої освіти навчально-реабілітаційними центрами для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівці
Сума676 000.00 UAH