• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

закупівля товарів за кодом ДК 021:2015 – 39314000-6 – Промислове кухонне обладнання "Обладнання для харчоблоку" за адресою: вул. Рекунова, 11А, смт Гостомель, Бучанський район, Київська область

закупівля товарів за кодом ДК 021:2015 – 39314000-6 – Промислове кухонне обладнання "Обладнання для харчоблоку" за адресою: вул. Рекунова, 11А, смт Гостомель, Бучанський район, Київська область

Торги відмінено

385 269.00 UAH з ПДВ
Номер: 728b40fb64574be7b5f3badebbd8cea9
Внутрішній номер закупівлі: 29647724
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-003819-a   
Замовник: Ліцей № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області
Контактна особа: Дьяконова Олеся Олександрівна 380459732800 olesa@3g.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39314000-6 Промислове кухонне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 385 269.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 11:16 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 11:16 - 17.08.2026 00:00
Аукціон: з 17.08.2026 12:43

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 2e1fba390c0f46539b0109e28fa4e57a
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: З метою належного виконання Постанови КМУ № 869, раціонального використання фінансових ресурсів та забезпечення дітей якісним харчуванням, у Замовника повністю відсутня подальша потреба в закупівлі обладнання у поточних (застарілих) обсягах та технічних характеристиках. Потреба закладу буде перерахована під нові реалії з метою оголошення нової закупівлі обладнання значно вищої продуктивності. Відповідно до Постанови КМУ № 1178 (зі змінами) та пункту 1 розділу VI тендерної документації Замовника, замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі. Керуючись Законом України «Про публічні закупівлі», Постановою КМУ № 1178 та Постановою КМУ № 869 від 01.07.2026 року, Відмінили процедуру закупівлі відкритих торгів з особливостями № UA-2026-06-25-003819-a на предмет: «Обладнання для закладів громадського харчування» (ДК 021:2015: 39310000-8) у зв'язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів (на підставі пункту 1 розділу VI тендерної документації та підпункту 2 пункту 50 Постанови КМУ № 1178).
Період оскарження: 14.08.2026 16:04 - 25.08.2026 00:00
Дата опублікування: 14.08.2026 16:04
Дата виконання: 25.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴385 269.00 закупівля товарів за кодом ДК 021:2015 – 39314000-6 – Промислове кухонне обладнання "Обладнання для харчоблоку" за адресою: вул. Рекунова, 11А, смт Гостомель, Бучанський район, Київська область