• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

закупівля товарів за кодом ДК 021:2015 – 39314000-6 – Промислове кухонне обладнання "Обладнання для харчоблоку" за адресою: вул. Рекунова, 11А, смт Гостомель, Бучанський район, Київська область

закупівля товарів за кодом ДК 021:2015 – 39314000-6 – Промислове кухонне обладнання "Обладнання для харчоблоку" за адресою: вул. Рекунова, 11А, смт Гостомель, Бучанський район, Київська область

Торги відмінено

385 269.00 UAH з ПДВ
Період оскарження: 25.06.2026 11:16 - 14.08.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП

Дискримінаційні умови ТД Замовника

Номер: 5d924f622e7342ffb768cc0cf433dc40
Ідентифікатор запиту: UA-2026-06-25-003819-a.a1
Назва: Дискримінаційні умови ТД Замовника
Скарга:
Тендерна документація до Закупівлі містить дискримінаційні вимоги, які протиправно унеможливлюють нашу участь
Дата розгляду скарги: 10.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги: Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду: 01.07.2026 16:32
Дата прийняття рішення про вирішення скарги: 15.07.2026 13:38
Дата виконання рішення Замовником: 09.08.2026 19:37
Коментар замовника щодо усунення порушень: ІНФОРМАЦІЯпро виконання рішення органу оскарження та усунення порушеньу процедурі закупівлі UA-2026-06-25-003819-aНа виконання рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 8430-р/пк-пз від 10.07.2026 року, Ліцеєм № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області (Замовник) повністю усунуто зазначені порушення у тендерній документації на закупівлю промислового кухонного обладнання.Протокольним рішенням уповноваженої особи № 103 від 09 серпня 2026 року вжито такі заходи:Внесено зміни до Додатка 4 тендерної документації («Технічна специфікація») у частині технічних та функціональних характеристик позицій 1–4 (холодильна шафа, занурювальний міксер, електрична м'ясорубка, овочерізка). Дискримінаційні вимоги усунуто та приведено у відповідність до рішення органу оскарження.Внесено зміни до Розділу І (пункт 4) та Розділу V (пункт 5.2) щодо приведення строку поставки товару до єдиного значення — не пізніше 100 календарних днів з дати укладення договору про закупівлю.Затверджено тендерну документацію у новій редакції від 09.08.2026 року та оприлюднено її в електронній системі закупівель разом із окремим Переліком змін у машинозчитувальному форматі.Кінцевий строк подання тендерних пропозицій учасниками продовжено до 17.08.2026 року о 00:00 год., що забезпечує законодавчо визначений строк (не менше чотирьох днів) з моменту внесення змін до закінчення прийому пропозицій.Рішення органу оскарження виконано в повному обсязі в межах встановлених строків.Уповноважена особа з публічних закупівельОлеся ДЬЯКОНОВА
Автор: ТОВ НЕКСОРА ТЕХ, Фесюк Олег Анатолійович +380964264643 groupoffice40@gmail.com

Пункт скарги

Порядковий номер пункту скарги: 1
Номер: 4724da8c508d4acc8a6106ebc7747acf
Заголовок пункту скарги: Технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі
Тип пов'язаного елемента: Скарга на закупівлю
Тип порушення: Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації: Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення: Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги: Нами може бути надане обладнання, яке відповідає більшості встановленим у закупівлі вимогам, проте через надмірну деталізацію Замовником специфічних технічних вимог, які становлять предмет закупівлі, ми позбавлені можливості пропонувати наявну продукцію іншого виробника. До даної скарги додаються документи, що підтверджують технічні параметри наявного у нас товару та доводять неможливість виконати заявлені вимоги до предмета закупівлі у своїй сукупності.
Вимоги: Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації

Запити Органу оскарження