-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-003010-a
Завершена
130 405.82
UAH з ПДВ
Номер:
bcfd6cc3b708447da14d0d3f7ffc29aa
Внутрішній номер закупівлі:
29646920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-003010-a
Замовник:
ГАЙВОРОНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02545005
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, місто Гайворон, вулиця Заводська, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Князева +380960099908 gpal1924@ukr.net http://gpal-35.pp.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 405.82 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 10:45 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 10:45 - 20.07.2026 20:00
Аукціон:
з 21.07.2026 11:02
Період кваліфікації:
20.07.2026 20:00 - 27.07.2026 11:02
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 405.82 ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки