-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-003010-a
Завершена
130 405.82
UAH з ПДВ
Період оскарження:
25.06.2026 10:45 - 17.07.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
СКАРГА про порушення законодавства про публічні закупівлі
Номер:
dd91a9620b8f41b09e33ee0155aec55a
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-25-003010-a.a1
Назва:
СКАРГА про порушення законодавства про публічні закупівлі
Скарга:
Тендерна документація у редакції, опублікованій у електронній системі публічних закупівель 25 червня 2026 року, містить явно дискримінаційні умови та такі, що порушують вільну конкуренцію, наші права на участь у закупівлі. Також вимоги тендерної документації суперечать нормам Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостям.
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга АМКУ (ПОСТАЧ ФОРМ).pdf.asice-49.zip 29.06.2026 16:39
- Скарга АМКУ (ПОСТАЧ ФОРМ).pdf 29.06.2026 16:39
- лист енерго (1).pdf 29.06.2026 16:39
- ЦКУ.pdf 29.06.2026 16:39
- Про затвердження особливостей з... | від 12.10.2022 № 1178 (Текст для друку).pdf 29.06.2026 16:39
- Про затвердження Положення про п... | від 15.12.2004 № 639 (Текст для друку).pdf 29.06.2026 16:39
- Постанова НБУ 82.pdf 29.06.2026 16:39
- ЗУ Про публічні закупівлі.pdf 29.06.2026 16:39
- 20.ДСТУ 7146-2010 зі змінами.pdf 29.06.2026 16:39
- 7.ДСТУ 3472-2015_ (1)_page-0001 (8) (29).pdf 29.06.2026 16:39
- sign.p7s 29.06.2026 16:41
- Додаткові пояснення.pdf 05.07.2026 23:57
- рішення від 01.07.2026 №7984.pdf 01.07.2026 17:29
- Інформація про резолютивну частину рішення від 09.07.2026 №8374.pdf 10.07.2026 15:49
- Рішення від 09.07.2026 №8374.pdf 14.07.2026 15:47
- Сертиф. №17, Г(Г2) (13-100), до 02.2027.pdf 03.07.2026 09:59
- рішення АМКУ від 14.01.2025 № 572.pdf 03.07.2026 09:59
- ДСТУ 3472-2015.pdf 03.07.2026 09:59
- ВП ВУГЛЕІННОВАЦІЯ відповідь щодо марки вугілля Г1 та Г2.pdf 03.07.2026 09:59
- ДСТУ 7146-2010.pdf 03.07.2026 09:59
- рішення АМКУ від 25.08.2025 № 13032.pdf 03.07.2026 09:59
- Пояснення АМКУ.pdf 03.07.2026 09:59
- Пояснення по скарзі.doc 03.07.2026 09:59
- лист енерго (1).pdf 03.07.2026 09:59
Дата прийняття скарги до розгляду:
29.06.2026 17:33
Дата розгляду скарги:
09.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
01.07.2026 17:29
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
14.07.2026 15:47
Дата виконання рішення Замовником:
15.07.2026 13:08
Коментар замовника щодо усунення порушень:
ГАЙВОРОНСЬКИМ ПРОФЕСІЙНИМ АГРАРНИМ ЛІЦЕЄМ (код
ЄДРПОУ: 02545005) внесено зміни до тендерної документації за процедурою закупівлі - "ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за №UA-2026-06-25
003010-a, з метою усунення порушень, зазначених у мотивувальній частині рішення №8374-р/пк-пз від 09.07.2026 року.
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
3a13b863eaf149b588c869e195debfe7
Заголовок пункту скарги:
СКАРГА про порушення законодавства про публічні закупівлі
Опис заперечення:
Тендерна документація у редакції, опублікованій у електронній системі публічних закупівель 25 червня 2026 року, містить явно дискримінаційні умови та такі, що порушують вільну конкуренцію, наші права на участь у закупівлі. Також вимоги тендерної документації суперечать нормам Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостям.
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з процедурою 24 годин
Ідентифікатор класифікації:
Інші умови тендерної документації
Тип порушення:
Інші умови тендерної документації
Опис суті пункту скарги:
×
-
Назва доказу:
ДСТУ 3472:2015
-
Опис доказу:
ДСТУ 3472:2015
-
Повʼязаний документ:
7.ДСТУ 3472-2015_ (1)_page-0001 (8) (29).pdf
-
-
Назва доказу:
ДСТУ 7146:2010
-
Опис доказу:
ДСТУ 7146:2010
-
Повʼязаний документ:
20.ДСТУ 7146-2010 зі змінами.pdf
-
-
Назва доказу:
ЗУ "Про публічні закупівлі"
-
Опис доказу:
ЗУ "Про публічні закупівлі"
-
Повʼязаний документ:
ЗУ Про публічні закупівлі.pdf
-
-
Назва доказу:
Постанова НБУ №82
-
Опис доказу:
Постанова НБУ №82
-
Повʼязаний документ:
Постанова НБУ 82.pdf
-
-
Назва доказу:
Постанова НБУ №639
-
Опис доказу:
Постанова НБУ №639
-
Повʼязаний документ:
Про затвердження Положення про п... | від 15.12.2004 № 639 (Текст для друку).pdf
-
-
Назва доказу:
Особливості №1178
-
Опис доказу:
Особливості №1178
-
Повʼязаний документ:
Про затвердження особливостей з... | від 12.10.2022 № 1178 (Текст для друку).pdf
-
-
Назва доказу:
цку
-
Опис доказу:
цку
-
Повʼязаний документ:
ЦКУ.pdf
-
-
Назва доказу:
Лист від постачальника
-
Опис доказу:
Лист від постачальника
-
Повʼязаний документ:
лист енерго (1).pdf
-
-
Назва доказу:
Скарга АМКУ
-
Опис доказу:
Скарга АМКУ
-
Повʼязаний документ:
Скарга АМКУ (ПОСТАЧ ФОРМ).pdf
-
-
Назва доказу:
Скарга АМКУ (підписана)
-
Опис доказу:
Скарга АМКУ (підписана)
-
Повʼязаний документ:
Скарга АМКУ (ПОСТАЧ ФОРМ).pdf.asice-49.zip
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Запити Органу оскарження
Номер:
b5f5be424c4c4211aede9af073ca2ec2
Дата опублікування:
05.07.2026 23:56
Номер:
bc6d2702122c4142afbc42b9e7dfff2d
Тема запиту:
Пояснення по Суті скарги
Текст запиту:
Пояснення по Суті скарги
Дата опублікування:
03.07.2026 09:59