-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хімічні реактиви
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-001138-a
Торги не відбулися
91 466.28
UAH без ПДВ
Номер:
e41d70e927a44dff9739ac3ecfe1b48f
Внутрішній номер закупівлі:
29645045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-001138-a
Замовник:
Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
×
-
Код ЄДРПОУ:
20916793
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Обсерваторна, № 1, м. Миколаїв, 54030
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крашинський Андрій Сергійович +380512472292 a.krashynskyi@meteo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24900000-3 Чисті хімічні речовини та різноманітна хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
91 466.28 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 09:34 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 09:34 - 10.07.2026 12:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 466.28 Хімічні реактиви