-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічні реактиви
Оголошено тендер
109 759.54
UAH
Номер:
e03205e9962641799677a6ab5c5a58e8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-000898-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
×
-
Код ЄДРПОУ:
20916793
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Обсерваторна, № 1, м. Миколаїв, 54030
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Миколаївський обласний центр з гідрометеорології
×
-
Код ЄДРПОУ:
20916793
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Обсерваторна, № 1, м. Миколаїв, 54030
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
109 759.54 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хімічні реактиви
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24900000-3 Чисті хімічні речовини та різноманітна хімічна продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.06.2026 09:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хімічні реактиви
Кількість
1 лот
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006060 - Гідрометеорологічна діяльність
Сума109 759.54 UAH