-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярське та письмове приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-013351-a
Завершена
228 920.00
UAH з ПДВ
Номер:
707baf8fb1ff4cf686a0abc69bb393be
Внутрішній номер закупівлі:
29643275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-013351-a
Замовник:
Полтавська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910060
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор Бережний +380994877887 igorberejnoy1986@ukr.net http://pol.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
228 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 18:33 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 18:33 - 02.07.2026 12:00
Аукціон:
03.07.2026 14:46 - 03.07.2026 15:09
Період кваліфікації:
03.07.2026 15:09 - 07.07.2026 12:20
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴228 920.00 Канцелярське та письмове приладдя