-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярське та письмове приладдя
Оголошено тендер
228 920.00
UAH
Номер:
18d8c5d8228e44f784d58e15045b7e21
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-015938-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910060
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Полтавська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910060
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
228 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярське та письмове приладдя
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.06.2026 17:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума228 920.00 UAH