-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Встановлення гідравлічного обладнання на ТЗ)
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-013309-a
Торги не відбулися
142 644.00
UAH з ПДВ
Номер:
9146b2812d854896b6e92ad493425423
Внутрішній номер закупівлі:
29643233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-013309-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37978278
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Авангардна,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ватаманіца Сергій Анатолійович +380680957681 vatamanitsa19940331@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
142 644.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 18:30 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 18:30 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 644.00 Встановлення гідравлічного обладнання на ТЗ