• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Встановлення гідравлічного обладнання на ТЗ)

Оголошено тендер

142 644.00 UAH
Номер: bda0037a52da4daea18183402f0a7f4c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-24-010878-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
Очікувана вартість: 142 644.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Встановлення гідравлічного обладнання на ТЗ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 24.06.2026 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума142 644.00 UAH