• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Стадіонна, м.Самар, Дніпропетровської обл.

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9c750fb0645a4aae8f4176109a8aebcc
Внутрішній номер закупівлі: 29643194
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-24-013271-a   
Замовник: КП "Рідне місто" СМР
Контактна особа: Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.06.2026 18:13 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2026 18:13 - 02.07.2026 00:00
Аукціон: з 02.07.2026 11:36
Період кваліфікації: 02.07.2026 00:00 - 03.07.2026 13:42
Період завантаження договору: 09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Стадіонна, м.Самар, Дніпропетровської обл.