• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Стадіонна, м.Самар, Дніпропетровської обл.

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: 6b10fb6dc22146b8802715606aaa0df2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-24-016097-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Рідне місто" СМР
Замовник: КП "Рідне місто" СМР
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Стадіонна, м.Самар, Дніпропетровської обл.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 24.06.2026 17:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума500 000.00 UAH