-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації та забезпечення проведення заходів, код 79950000-8 - Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-013042-a
Торги не відбулися
424 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
b0c3b06145fc48d9ba1f05e60e932318
Внутрішній номер закупівлі:
29642965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-013042-a
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герасимчук Микола Валерійович +380938335071 mherasymchuk@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
424 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 17:44 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 17:44 - 06.07.2026 18:00
Аукціон:
з 07.07.2026 13:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴424 480.00 Послуги з організації та забезпечення проведення заходів